Спорядила сина до школи, а таке враження, що весілля йому справила
До початку навчального року в школах ще більше двох тижнів, але батьки разом із дітьми вже атакують ринки, шкільні ярмарки. Закуповують все необхідне для навчання. Деякі мами ледве не мліють від цін. Виріс долар, а разом із ним і ціни на шкільне приладдя та одяг.
— Думала, що цього року затрати будуть менші, бо ж дещо залишилося ще з минулого. Але почали збиратися і виявилось, що син за літо добряче витягнувся. Брюки вже не брюки, а бриджі. У жакеті рукава короткі. Теж саме й зі спортивним костюмом. І кросівки нові треба. Ну, хоч плач — бідкалась мама восьмикласника Олена Власюк, з якою зустрілися на ринку. — Все доведеться купувати, а це, як мінімум, 1000 гривень. А до форми треба ще ж білу теніску, туфлі. Ще викладай, Олено, 400-500 гривень.
|
Хто винен у перебоях з водою?
— Таких перебоїв із водою, як цього літа, давно не пам’ятаємо, — скаржаться малинчани, котрі мешкають у багатоквартирних будинках. — Буває, по кілька днів води немає. Йдемо з відрами до криниць, а там господарі вже й відра познімали, аби останню воду не вичерпували. А це ж літо, спека. І помитися після городів треба, і білизну випрати…
Перебої з водою у Малині дійсно з винятку стають правилом. Ось, наприклад, лише з 30 липня й по 8 серпня комунальники ТОВ «Малин Енергоінвест» 11 разів припиняли подачу води у місто, аби ліквідувати дев’ять заторів каналізаційної мережі та два пориви водогону.
|
Дитячий майданчик: бути чи не бути
У соціальній мережі «Одноклассники» часто пропонують знайти кота на картинці. Ми ж пропонуємо вам, дорогі читачі, відшукати у цих хащах не кота, а… дитину. Скажете, тяжко? А мами й тата, котрі мешкають зі своїми дітками у п’ятиповерхівці по вулиці Приходька у Малині, роблять це щодня й по кілька разів. Справа в тому, що дитячий майданчик (саме так називається дві лави та пісочниця) розташований на прибудинковій території, за яку щомісяця жителі багатоквартирного будинку вправно платять гроші. До того ж, немалі. Однак з початку літа комунальники так і не спромоглися хоч раз викосити траву на так званому дитячому майданчику.
Тому батьки, хочеш-не хочеш, а просто змушені грати зі своїми чадами у схованки.
|
За викиди забруднюючих речовин Малинську паперову фабрику оштрафували, а на малинському базарі як спалювали сміття так і спалюють...
Торік у травні Державною екологічною інспекцією в Житомирській області була проведена перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства ПАТ «Малинська паперова фабрика-ВАЙДМАНН».
Про це повідомляє прес-служба екологічної інспекції у Житомирській області.
|
Велика будівельна родина — група компаній «Юнігран» — святкувала професійне свято
Кожного року, в другу суботу серпня, працівники групи компаній «Юнігран» відзначають своє професійне свято — День будівельника. Цей рік не став винятком, сотні працівників і членів їх сімей зібралися разом на лоні природи в селищі Гранітному, що на Малинщині. З привітальним словом до присутніх звернувся генеральний директор ТОВ «Юнігран» Сергій Диняк, який у своєму виступі наголосив, що «професія будівельника — найдревніша, наймирніша, найнеобхідніша і найблагородніша. Вона є однією з головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни, а ще вона — життєстверджуюча. Бо саме будівельники першими приходять у зруйновані війною міста і села, саме з них починається мирне життя». Він подякував тим, хто працював на підприємствах колись, і тим, хто сьогодні торує батьківську стежку. Подякував тим, хто за волею долі чи за покликанням серця захищають цілістність нашої держави, нашу мову, культуру, традиції й національну ідентичність. Не стримував хвилювань, коли дякував Олександру Заржецькому та Віталію Можаровському, які беруть участь в АТО і приїхали у короткочасну відпустку.
|
|