Головна » 2014 » Липень » 9 » Малинській велогонщиці Тетяні Рябченко пасує золото
12:54
Малинській велогонщиці Тетяні Рябченко пасує золото

Знай наших

У малинчан вкотре з’явився привід порадіти за наших спортсменів, а зокрема за нашу землячку, вихованку відділу велоспорту ДЮСШ Тетяну Рябченко. На Чемпіонаті України-2014, що тривав з 25-29 червня у містах Біла Церква, Богуслав і Тараща, малинчанка здобула одразу дві золоті медалі.

Тетяна Рябченко стала кращою в індивідуальній гонці на час з роздільним стартом (29,4 кілометра), зайнявши за підсумками заїзду перше місце. Її результат — 41 хвилина 41,268 секунди. Також велосипедистка здобула перемогу в груповій гонці на час. Золото у цьому заїзді далося нашій землячці непросто, адже змагатися довелося з 22 велогонщицями, з яких фінішувала половина.

Нагадаємо, що це не перша перемога Тетяни. До цього дівчина радувала нас своїми успіхами на Чемпіонаті України та етапах Кубку Світу, який проходив у китайському Чунміні. Тепер наша землячка готується до Чемпіонату Світу з велоспорту. Бажаємо Тетяні й надалі не сходити з найвищих спортивних висот та досягати нових вершин.

Категорія: Стадіон | Переглядів: 393 | | Теги: цікаве, новини, спорт, малин | Рейтинг: 5.0/2